СПЕЦІАЛЬНА ПРЕМІЯ У НОМІНАЦІЇ «ФОРМУВАННЯ АУДИТОРІЇ» - ПРОЕКТ «ТРАДИЦІЙНІ ЖИВОТОКИ»

Опубліковано 2020-03-24 14:30:38

Проект спрямований на збереження і вивчення традицій і звичаїв, народних свят, побуту і національного вбрання, усної народної творчості, пісень, танців та ігор, традиційних ремесл Сумського регіону, на ознайомлення з особливостями народної культури різних етнографічних частин Сумщини. Він являє собою цикл з 11 тематичних інтерактивних заходів, що проводяться впродовж шкільного навчального року з вересня по червень. Віковою аудиторією проекту є діти 7-9 років. Під час занять вони вчаться робити невеличкі снопи-дідухи, разом роблять вертепну зірку, печуть жайворонків, пробують писати писанки, взнають про дитячі «ролі» у традиційному весільному обряді, вчать народні танці, розучують традиційні колядки, співають та водять весняні танки.

Програма культурно-освітнього проекту «Традиційні животоки» була підготована начальником відділу нематеріальної культурної спадщини Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв» Вікторією Гавриленко.